Hakkımızda

DEĞERLİ İŞ ORTAKLARIMIZ;

    Yılların verdiği tecrübe,bilgi birikimimizi son teknoloji makine ve ekipmanlarla birleştirerek sizlere daha kaliteli ve güvenli ürünler sunmak üzere KARETAG KÜPE YAZILIM PLASTİK HAYVANCILIK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak iş ortaklığımızı başlatmış bulunmaktayız.

   Üretmekte olduğumuz büyükbaş ve küçükbaş hayvan kulak küpelerinde kullandığımız hammaddenin uzun ömürlü, hayvan sağlığında olumsuzluk yaratmayan,  farklı iklim koşullarına dayanıklı olmasına dikkat edilmiş kaliteli ve estetik olmasına özen gösterilmiştir.

   Ürünlerimiz Türk Standartları Enstitüsünün hayvanların işaretlenmesinde kullanılan künyeler ile ilgili TS7808/Kasım 2011 standartları, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu tebliğ ve yönetmeliklere uygun olarak üretilmektedir.

   Firmamızın kaliteli ve titiz çalışmaları neticesinde üretmekte olduğu Büyükbaş ve Küçükbaş hayvan kulak küpelerinin TSE  kalite belgelidir.

   Faaliyetlerimizi  ürün kalitesinden ödün vermeksizin sizlerin güvenini arkamıza alarak uzun yıllar devam ettirmek gayreti içerisindeyiz.

   Nice birlikte uzun yıllara…