AWL200 ÇİP OKUYUCU VE EL TERMİNALİ

AWL200 ÇİP OKUYUCU VE EL TERMİNALİ

AWL200 her türlü HDX ve FDX-B transponderlerini, kulak etiketleri ve bolus'u ISO standardı 11784/5 ile uyumlu olarak okur. 
Agrident'tan yeni AWL200, en ekonomik ISO11785 yapıştırıcıdır. Ergonomik ve sağlam bir IP 65 konutundaki tüm önemli özellikleri çok makul bir maliyetle birleştirir. Geniş renkli ekran ve kullanışlı bir klavyeyle kullanımı çok kolaydır. Değişik ışıklar, sesler ve titreşim geçerli işlem hakkında net bir sinyal verir. AWL200 standart arayüzler olarak USB ve Bluetooth Class1'i sunar. Ücretsiz AgriLink Yazılımı, listeleri ve verileri PC'ye kolayca yükleyip indirmenizi sağlar.


AWL200 her türlü HDX ve FDX-B transponderlerini, kulak etiketleri ve bolus'u ISO standardı 11784/5 ile uyumlu olarak okur. Güçlü bir Li-ON pil ile birlikte yeni enerji optimize edilmiş okuyucu teknolojisi, uzun bir çalışma ve zamanında bekleme sunar. Uygun güç yönetimi için AWL200 herhangi bir USB Güç kaynağından şarj edilebilir.

Çok hızlı okumak için enerji tüketen kalıcı okuma modu, ör. g. Hayvanların yüklenmesinde veya boşaltılmasında yaklaşık 6 saat sürebilir. Normal itme ve okuma modunda, pil günlerce sürecektir. Büyük bellek, 100.000 etiketin yanı sıra zaman damgası ve ek veri depolamanıza izin verir. Hafıza gruplar halinde düzenlenebilir. Dahili gerçek zamanlı saat, tarih ve saati görüntüler. USB yığın depolama modu, ek sürücüler olmadan verilere kolay erişim sağlar.

Agrident Görev Yazılımı tarafından oluşturulan 25 Görev, AWL200'e yüklenebilir ve bir düğmeye dokunmak kadar kolay bir şekilde veri toplama yapabilir.